دتکتور دودی اعلام حریق آدرس پذیر با ایزولاتور داخلی

ZX-SD 8000 AD

بدنه دتکتور دودی آدرس پذیر با ایزولاتور داخلی ZITEX با استفاده از ABS تخصصی مقاوم در برابر حرارت، نوسانات ولتاژ، ضربه و لرزش طراحی و ساخته شده است. مجهز بودن به ایزولاتور داخلی یکی از مهم ترین مزایای این محصول می باشد که باعث می شود در صورت بروز اتصال کوتاه در مسیر نصب دتکتور، بقیه سیستم همچنان عملکرد صحیح داشته باشند. آدرس دهی دتکتور از روی کنترل پانل به صورت نرم افزاری (Soft Addressing) قابل انجام بوده و همچنین می توان با استفاده از پروگرمر دستی نیز عملیات آدرس دهی را انجام داد. چمبره قفل شونده با فیلتر محافظ در برابر گرد و غبار، دو LED با قابلیت رویت ˚360 جهت نشان دادن وضعیت عملکردی دتکتور (سبز چشمک زن: نرمال و قرمز ثابت: آلارم) از دیگر ویژگی های این محصول می باشد.

دارای ایزولاتور داخلی

آدرس دهی به صورت نرم افزاری (Soft Addressing) از روی پانل یا با استفاده از Programmer

حساسیت سه سطحی قابل تنظیم به صورت نرم افزاری از روی پانل یا نرم افزار

تکنولوژی حذف آلارم های کاذب (F.A.P)

SCRIPT FOR SLIDER CAROUSEL

دتکتور دودی اعلام حریق آدرس پذیر با ایزولاتور داخلی

ZX-SD 8000 AD

از نظر نرم افزاری، برنامه نویسی پیشرفته این امکان را فراهم کرده تا دتکتور این قابلیت ها را دارا باشد: حساسیت سه سطحی (کم، متوسط و زیاد) نسبت به دود با قابلیت تنظیم از روی پانل یا از طریق نرم افزار CONFIGURATION، قابلیت قرارگیری در سناریوی Day/Night، امکان فعال کردن/ غیرفعال کردن LED دتکتور در حالت Standby، فعال سازی/ غیرفعال سازی الکترونیکی دتکتور، قابلیت Identification برای شناسایی موقعیت مکانی درون لوپ. ارسال و دریافت دیتا به صورت Serial Data از طریق دو رشته سیم انجام می شود و تامین ولتاژ نیز از طریق خود لوپ انجام می پذیرد.
دتکتور دودی آدرس پذیر ZX-SD 8000 AD زیتکس
کنتاکت های دوبل آسانسوری و پیش بینی فضای کافی در پشت دتکتور برای ورود سیم های لوپ و ریموت اندیکاتور، اتصالی استاندارد و مطمئن را ایجاد خواهد کرد. محافظت در برابر پلاریته معکوس در مدار دتکتور پیش بینی شده است. تمامی قطعات فلزی با استفاده از آبکاری کروم در برابر زنگ زدگی محافظت می شوند. جنس مدارات از فایبرگلاس متالیزه دورویه بوده و لایه مقاوم در برابر رطوبت، بخارات و مواد خورنده روی آن اعمال شده است. مونتاژ قطعات الکترونیکی روی مدار با استفاده از تجهیزات مدرن SMT انجام شده است. با استفاده از باکس رفلکتوری و پردازشگرهای کنترل کننده نویزهای محیطی (تکنولوژی False Alarm Protection (F.A.P)) آلارم و خطاهای کاذب به طور کامل کنترل و حذف شده است.
تشخیص دود با پردازش سیگنال های فوتوالکتریک انجام می شود. دتکتور عکس العمل نسبت به دودهای سفید و سیاه ناشی از اشتعال تمامی متریال ها دارد. قابلیت اتصال به ریموت در دتکتورهای آدرس پذیر نیز پیش بینی شده است. تولید و کنترل کیفی محصول با بکارگیری مدرن ترین ماشین آلات و تجهیزات آزمایشگاهی انجام شده است. گارانتی طلایی و خدمات پس از فروش سخت افزاری و نرم افزاری سریع و دردسترس، تضمین کننده کیفیت نهایی محصول است. با استفاده از سریال 16 رقمی پشت محصول، اصالت کالا از طریق وب سایت ZITEX قابل استعلام می باشد. در طراحی و ساخت دتکتورهای دودی آدرس پذیر ZITEX، اصول و الزامات استانداردهای بین المللی EN 54-7, 17 و استانداردهای ملی شماره 3708 و 3709 رعایت گردیده است.
دتکتور دودی آدرس پذیر ZX-SD 8000 AD زیتکس

سایز محصول

دتکتور دودی آدرس پذیر ZX-SD 8000 AD زیتکس

<        5.3 سانتی متر        >

دتکتور دودی آدرس پذیر ZX-SD 8000 AD زیتکس

<        9.8 سانتی متر        >

مشخصات فنی ZX-SD 8000 AD
استاندارد طراحی EN 54-7 , EN 54-17
ولتاژ کارکردی 19-30 V D.C.
جریان در حالت عادی < 350 μA
جریان در حالت اعلام حریق < 7 mA
دمای کارکردی -15 °C — +80 °C
رطوبت کارکردی (Non-condensing) 5% — 95% RH (بدون میعان)
میزان حساسیت به دود (محدوده مجاز استاندارد)
Low 0.15 dB/m
Med 0.12 dB/m (0.05 — 2 dB/m)
High: 0.09 dB/m
مساحت تحت پوشش According to EN 5839
درجه حفاظت IP 40
زمان شروع بکار < 10 s
ابعاد 98 x 53 mm
وزن 138 g
zitex-search-icon
ما را دنبال کنید.
کد آیکون
زیتکس اولین تولید کننده آدرس پذیر
zitex-search-icon

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت آرمان ایمن ایرانیان (صنایع الکترونیک زیتکس) می‌باشد و هرگونه کپی برداری از آن ممنوع است.

.