دتکتور ترکیبی دود و حرارت اعلام حریق آدرس پذیر با ایزولاتور داخلی

ZX-HSD 6000 AD

استفاده همزمان از دو سنسور دودی و حرارتی، امکان انتخاب سه سطح حساسیت برای سنسور دودی (Low، Medium و High) و امکان انتخاب سه کلاس حرارتی (A1R، A2S و BS) مطابق با الزامات استاندارد EN 54-5)، قابلیت قرارگیری در سناریوی Day/ Night و دارا بودن ایزولاتور داخلی از مهم ترین مزایای دتکتور ترکیبی دود و حرارت آدرس پذیر ZITEX به شمار می رود. طراحی و ساخت مهندسی حرفه ای با متریال های استاندارد (ABS تخصصی) باعث شده تا بدنه این محصول در برابر حرارت، ضربه، لرزش و نوسانات ولتاژ مقاومت مطلوبی از خود نشان دهد. همچنین فرآیند آدرس دهی را می توان به صورت Soft Addressing از طریق پانل یا به صورت دستی از طریق Programmer انجام داد.
دارای ایزولاتور داخلی
آدرس دهی به صورت نرم افزاری (Soft Addressing) از روی پانل یا با استفاده از Programmer
حساسیت سه سطحی قابل تنظیم به صورت نرم افزاری از روی پانل یا نرم افزار
سه کلاس حرارتی قابل تنظیم به صورت نرم افزاری از روی پانل یا نرم افزار
تکنولوژی حذف آلارم های کاذب (F.A.P)
SCRIPT FOR SLIDER CAROUSEL

دتکتور ترکیبی دود و حرارت اعلام حریق آدرس پذیر​ با ایزولاتور داخلی

ZX-HSD 6000 AD

ویژگی های دتکتور دودی و حرارتی آدرس پذیر در این دتکتور ترکیبی ادغام شده است که می توان به این موارد اشاره کرد: چمبره تخصصی قفل شونده و فیلتر محافظ گرد و غبار و امکان پردازش دمای لحظه ای سنسور حرارتی. در این مدل نیز دو LED وظیفه نمایش وضعیت عملکردی دتکتور را بر عهده دارند (سبز چشمک زن: نرمال و قرمز ثابت: آلارم). کلاس های حرارتی تعریف شده برای دتکتور مطابق با استاندارد EN 54-5، در دو حالت ثابت با پسوند S (حساس به آستانه دمایی ثابت) و افزایشی با پسوند R (حساس به نرخ افزایش دما و آستانه دمایی ثابت) می باشد. قابلیت Identification برای شناسایی محل نصب دتکتور درون لوپ درنظر گرفته شده و می توان در شرایط خاص، دتکتور را به صورت الکترونیکی فعال/ غیرفعال کرد. همچنین امکان غیرفعال کردن LED دتکتور در حالت Standby به واسط برنامه نویسی تخصصی میسر گردیده است.

ارسال و دریافت داده با دو رشته سیم حامل ولتاژ لوپ به صورت Serial Data انجام می شود. پیش بینی فضای کافی در پشت دتکتور برای ورود سیم های لوپ و ریموت اندیکاتور و ترمینال های دوبل آسانسوری، آبکاری کروم تمامی قطعات فلزی برای محافظت در برابر زنگ زدگی، نصبی آسان، سریع، ایمن و استاندارد را تضمین می کند. جنس مدار دتکتور از فایبرگلاس متالیزه دورویه انتخاب شده و برای داشتن کارکردی مطمئن در محیط های نامطلوب، از لایه مقاوم در برابر رطوبت، بخارات و مواد خورنده بهره گرفته شده است که دستگاه های SMT پیشرفته وظیفه مونتاژ قطعات الکترونیکی روی این بردها را بر عهده دارند. باکس رفلکتوری و پردازشگرهای کنترل کننده نویزهای محیطی و امکان تشخیص دود واقعی از دود گذرا با الگوریتم های تخصصی و پردازش سیگنال های فوتوالکتریک، هدف حذف نویزها و آلارم های کاذب را محقق کرده است (F.A.P Technology). همچنین سنسور دودی این دتکتور، قابلیت واکنش سریع نسبت به دودهای سفید و سیاه ناشی از اشتعال تمامی متریال ها را دارا می باشد.

دتکتور ترکیبی دود و حرارت آدرس پذیر ZX-HSD 6000 AD زیتکس

طراحی، تولید و کنترل کیفی چند مرحله ای این محصول نیز با استفاده از بروزترین ماشین آلات و تجهیزات آزمایشگاهی انجام می شود. گارانتی طلایی و خدمات پس از فروش سریع و دردسترس نرم افزاری و سخت افزاری، کد رهگیری اصالت کالا به صورت شماره سریال 16 رقمی که از طریق وب سایت صنایع الکترونیک ZITEX قابل استعلام می باشد و علامت استاندارد ملی ایران همگی موید تولیدی با کیفیت و مطمئن هستند. استانداردهایی که برای طراحی و تولید این محصول درنظر گرفته شده است عبارتند از: استانداردهای ملی ایران شماره 3708، 3709 و 3710 و استانداردهای بین المللی EN 54-5, 54-7, 54-17.

دتکتور ترکیبی دود و حرارت آدرس پذیر ZX-HSD 6000 AD زیتکس

ویدئو معرفی محصول

سایز محصول

دتکتور ترکیبی دود و حرارت آدرس پذیر ZX-HSD 6000 AD زیتکس

<        5.3 سانتی متر        >

دتکتور ترکیبی دود و حرارت آدرس پذیر ZX-HSD 6000 AD زیتکس

<        9.8 سانتی متر        >

مشخصات فنی ZX-HSD 6000 AD
استاندارد طراحی EN 54-5 , EN 54-7 , EN 54-17
ولتاژ کارکردی 19-30 V D.C.
جریان در حالت عادی < 300 μA
جریان در حالت اعلام حریق < 7 mA
دمای کارکردی -15 °C — +80 °C
رطوبت کارکردی (Non-condensing) 5% — 95% RH (بدون میعان)
میزان حساسیت به دود (محدوده مجاز استاندارد)
Low 0.15 dB/m
  Med 0.12 dB/m (0.05 — 2 dB/m)
High: 0.09 dB/m
شرایط اعلام حریق برای سنسور حرارتی
A1R : ≥10°C/min
A2S : ≥60°C
BS : ≥75°C
مساحت تحت پوشش According to EN 5839
درجه حفاظت IP 40
زمان شروع بکار < 10 s
ابعاد 98 x 53 mm
وزن 139 g
zitex-search-icon
ما را دنبال کنید.
کد آیکون
زیتکس اولین تولید کننده آدرس پذیر
zitex-search-icon

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت آرمان ایمن ایرانیان (صنایع الکترونیک زیتکس) می‌باشد و هرگونه کپی برداری از آن ممنوع است.

.