آژیر فلاشر اعلام حریق کانونشنال

ZI-SS 81

پس از شناسایی حریق، سیستم های هشداردهنده به واسطه دریافت فرمان از کنترل پانل فعال خواهند شد. آژیر فلاشر ZITEX مدل ZI-SS 81 با ایجاد هشدارهای دیداری و شنیداری، ضریب اطمینان عملکردی فوق العاده ای را دارا می باشد. ساخت بدنه با استفاده از ABS تخصصی مقاوم در برابر حرارت انجام شده و به واسطه بکارگیری متریال های استاندارد، ضربه و لرزش نیز تاثیری روی عملکرد آژیر ندارد. در قسمت پشتی آژیر، ترمینال های مجزایی برای ورود و خروج سیم ها درنظر گرفته شده که باعث می شود نصب به صورت سریع، آسان و استاندارد انجام شود.
طراحی و ساخت بدنه با استفاده از ABS تخصصی
امکان نصب دیواری و سقفی
محافظت در برابر پلاریته معکوس
اختصاص فضای کافی برای ورود و خروج سیم ها
ترمینال جهت ایجاد اتصالات استاندارد
تکنولوژی حذف آلارم های کاذب (F.A.P)
SCRIPT FOR SLIDER CAROUSEL

آژیر فلاشر اعلام حریق کانونشنال

ZI-SS 81

تمامی قطعات فلزی استفاده شده در آژیر با آبکاری کروم، در برابر زنگ زدگی محافظت شده اند. محافظت در برابر پلاریته معکوس باعث شده تا در صورت وصل اشتباهی سیم ها به ترمینال ها، آژیر و مدار آن آسیب نبیند. یکی از مزایای مهم این محصول، عدم تاثیرپذیری از نویزها و میدان های الکترومغناطیسی محیطی است که دستیابی به این مهم از طریق تکنولوژی False Alarm Protection (F.A.P) محقق گردیده است.
آژیر فلاشر کانونشنال ZI-SS 81 زیتکس
شدت صوت و روشنایی LED در این مدل آژیر فلاشر مطابق با الزامات استاندارد بوده و محصول مناسب برای استفاده در محیط های درون ساختمانی است. مبنای طراحی و تولید، رعایت الزامات استاندارد ملی شماره 3-18687 و استاندارد بین المللی EN 54-3 است. شرایط اقلیمی مختلف (گرما، سرما، رطوبت و محیط های خورنده) خللی در عملکرد عادی آژیر فلاشر ایجاد نمی کند. قطعات الکترونیکی استفاده شده در این محصول طوری طراحی شده اند که شدت صوت در زوایای مختلف و پس از کارکرد به مدت طولانی دچار افت نشده و همچنان در بازه استاندارد باقی می ماند.

همانند تمامی محصولات اعلام حریق ZITEX، در طراحی، تولید و کنترل کیفی این محصول نیز از بروزترین ماشین آلات و تجهیزات استفاده شده است. گارانتی طلایی و خدمات پس از فروش، تعهدی است که ZITEX نسبت به تمامی تولیدات خود دارد. با استفاده از کد رهگیری 16 رقمی پشت محصول می توان اصالت آن را از طریق وب سایت صنایع الکترونیک ZITEX استعلام نمود.

آژیر فلاشر کانونشنال ZI-SS 81 زیتکس

سایز محصول

آژیر فلاشر کانونشنال ZI-SS 81 زیتکس

<        4 سانتی متر        >

آژیر فلاشر کانونشنال ZI-SS 81 زیتکس

<        10.7 سانتی متر        >

رنگ چشمک زن5 Red LEDs قرمز رنگ LED پنج عدد
مشخصات فنی ZI-SS 81
استاندارد طراحی EN-54-3
گستره ولتاژ 24 ± 3 v
جریان در حالت بدون صدا در ولتاژ 24V D.C. 0 mA
جریان در حالت آلارم در ولتاژ 24V D.C. ≤ 30 mA
محدوده فرکانس 800 Hz – 970 Hz
رنگ چشمک زن قرمز رنگ LED پنج عدد
گستره دمای کارکردی -15 °C — +80 °C
میانگین سطح صدا در 1 متر 100±5 dB
گستره رطوبت کارکردی (Non-condensing) 5% — 95% RH (بدون میعان)
نوع آژیر Indoor use Type A درون ساختمانی
درجه حفاظت IP 21 C
جنس بدنه Heat resistant ABS body مقاوم در برابر حرارت ABS بدنه
ابعاد 107 x 77 x 40 mm
وزن 80 g
zitex-search-icon
ما را دنبال کنید.
کد آیکون
زیتکس اولین تولید کننده آدرس پذیر
zitex-search-icon

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت آرمان ایمن ایرانیان (صنایع الکترونیک زیتکس) می‌باشد و هرگونه کپی برداری از آن ممنوع است.

.