اسپری تست دتکتور دود اعلام حریق

ZX-S 1

برای تست صحیح و علمی دتکتورهای دودی فوتوالکتریک بایستی از اسپری دود استفاده شود. محصول گروه شیمی زیتکس، با شبیه سازی دود حاصل از حریق واقعی، عملکرد دتکتور را در سریع ترین زمان ممکن مورد آزمون قرار داده و نتیجه ای کاملا صحیح به دست می‌دهد.
تست آسان و غیرمخرب
امکان انجام تست های متعدد با یک قوطی اسپری
مقرون به صرفه
عدم ایجاد رسوبات مضر، سیلیکون و گازهای گلخانه ای
SCRIPT FOR SLIDER CAROUSEL

اسپری تست دتکتور دود اعلام حریق

ZX-S 1

رعایت استانداردهای بین‌المللی ساخت و طراحی و مطابقت با الزامات آلایندگی محیط، سرعت بالا در فعال سازی دتکتور، عدم ایجاد دوده و سایر مواد مضر، توانایی تست تعداد زیاد دتکتور با استفاده از تنها یک قوطی اسپری و اطمینان از صحیح بودن عملکرد دتکتور از مزایای استفاده از اسپری دود زیتکس است.
ZX-S1_2
مواد استفاده شده درون اسپری، سازگار با محیط زیست بوده و بدون تولید گازهای گلخانه ای و سیلیکون، پایین ترین سطح پتانسیل گرمایش جهانی را دارند.
استفاده از اسپری دود زیتکس اطمینان خاطر کامل را برای کاربر ایجاد می کند. عدم نیاز به استفاده از روش های غیراصولی، دستیابی به نتیجه سریع، امکان انجام تست های متعدد و دستیابی به نتیجه ای اصولی و علمی همگی از ویژگی هایی است که باعث شده تا حرفه‌ای های صنعت اعلام حریق همیشه یک اسپری دود زیتکس به همراه داشته باشند.
آیکون-اسپری-تست-دتکتور
zitex-search-icon
ما را دنبال کنید.
کد آیکون
زیتکس اولین تولید کننده آدرس پذیر
zitex-search-icon

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت آرمان ایمن ایرانیان (صنایع الکترونیک زیتکس) می‌باشد و هرگونه کپی برداری از آن ممنوع است.

.