دتکتور دودی اعلام حریق کانونشنال

ZI-S 817

اولین نشانه بروز حریق، ایجاد دود است و بنابراین پرکاربردترین محصول در سیستم های اعلام حریق دتکتور دودی است. ضریب جذب دتکتورهای دودی مدل ZI-S 817 در محدوده مجاز استاندارد قرار داشته و به سرعت نسبت به تمامی انواع دود (دود سفید و سیاه ناشی از اشتعال تمامی متریال ها) عکس العمل نشان می دهد. اساس کار این دتکتور برمبنای پردازش سیگنال فوتوالکتریک می باشد. ورود دود به داخل چمبره دتکتور باعث می شود تا نور ساطع شده از فرستنده به گیرنده رسیده و اعلام حریق انجام شود. بدنه دتکتور از ABS تخصصی مقاوم در برابر حرارت می باشد که با طراحی زیبا، متناسب با معماری ساختمان ها است.

مدار فایبرگلاس متالیزه دو رویه با لایه مقاوم در برابر رطوبت، بخارات و مواد خورنده
تولید بردهای الکترونیکی با استفاده از تجهیزات مدرن براساس تکنولوژی SMT
تکنولوژی حذف آلارم های کاذب (F.A.P)
باکس رفلکتوری و پردازشگرهای کنترل کننده نویزهای محیطی جهت حذف آلارم های کاذب
SCRIPT FOR SLIDER CAROUSEL

دتکتور دودی اعلام حریق کانونشنال

ZI-S 817

دو LED با قابلیت رویت 360 درجه، عملکرد دتکتور را نشان می دهند که چشمک زنی سبز نشان دهنده عملکرد نرمال و LED قرمز رنگ ثابت نشان دهنده وضعیت حریق می باشد. در پشت دتکتور فضای کافی برای ورود سیم های زون و ریموت اندیکاتور پیش بینی شده و این امکان را به نصاب می‌دهد تا به راحتی بتواند کار نصب دتکتور را انجام دهد. علاوه بر این، کنتاکت های دوبل آسانسوری باعث می شود تا اتصالات به صورت استاندارد انجام شوند. نویزهای محیطی و به طور خاص نویزهای الکترومغناطیسی، مهم ترین عامل ایجاد آلارم های کاذب در سیستم های اعلام حریق است.

ZI_S_817_3
تمهیدات نرم افزاری و سخت افزاری پیش بینی شده روی دتکتور باعث می شود تا محافظت کامل در برابر این نویزها صورت پذیرد. تکنولوژی F.A.P مطلقا اجازه بروز آلارم کاذب را نمی دهد. باکس رفلکتوری و میکروپروسسورها هستند که این قابلیت را به دتکتور می دهند. بنابراین می توان اطمینان خاطر 100 درصد به عملکرد دتکتور داشت. وجود رطوبت و مواد خورنده یکی از اجتناب ناپذیرترین مولفه های شرایط محیطی است. لایه محافظ روی مدارات و آبکاری کروم روی قطعات فلزی مانع از بروز خورندگی و خلل در عملکرد دتکتور می شود. مدارات استفاده شده از نوع فایبرگلاس دو رویه متالیزه است و از تکنولوژی SMT برای مونتاژ قطعات روی مدارات استفاده شده است.
از تجهیزات و ماشین آلات مدرن برای تولید و کنترل کیفی محصول بهره برده شده است. گارانتی طلایی، آسودگی خاطر مضاعفی برای مصرف کننده ایجاد خواهد کرد؛ علاوه بر این، خدمات پس از فروش سخت افزاری و نرم افزاری سریع و دردسترس نیز جز تعهدات ZITEX برای مشتریان است. سریال 16 رقمی روی محصولات امکان کنترل اصالت کالا را به مشتری می دهد. مبنای طراحی و تولید دتکتور دودی استاندارد ملی ایران شماره 3708 و 3709 و استاندارد بین المللی EN 54-7 می باشد.
ZI-S-817

سایز محصول

ZI-S-817_RGB

<        5 سانتی متر        >

ZI-S-817_6

<        9.8 سانتی متر        >

مشخصات فنیZI-S 817
کلاس دتکتورPhotoelectric Smoke Detector دتکتور دودی فتوالکتریک
تکنولوژی تولید مداراتSMT
استاندارد طراحیBS EN-54-7 and ISIRI 3708 , 3709
گستره ولتاژ12-32 V D.C.
جریان در حالت نرمال در ولتاژ 24V D.C.≤50 μA
جریان در حالت آلارم در ولتاژ 24V D.C.≤20 mA
گستره دمای کارکردی-15 °C — +80 °C
گستره رطوبت کارکردی(Non-condensing) 5% — 95% RH (بدون میعان)
میزان حساسیت به دود
(محدوده مجاز استاندارد)
0.15 dB/m
(0.05 — 2dB/m)
مدت زمان راه اندازی اولیه5 Sec
مساحت منطقه تحت پوششAccording to EN 5839
درجه حفاظتIP 40
قابلیت رویت LED ها360 °
عملکرد LED در حالت نرمالFlashing Green سبز چشمک زن
عملکرد LED در حالت آلارمFixed Red قرمز ثابت
سیم بندی بدون ریموت2-wires
سیم بندی با ریموت3-wires
جنس بدنهHeat resistant ABS body
مقاوم در برابر حرارت ABS بدنه
ابعاد98 x 50 mm
وزن146 g
zitex-search-icon
ما را دنبال کنید.
کد آیکون
زیتکس اولین تولید کننده آدرس پذیر
zitex-search-icon

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت آرمان ایمن ایرانیان (صنایع الکترونیک زیتکس) می‌باشد و هرگونه کپی برداری از آن ممنوع است.

.