آژیر اعلام حریق آدرس پذیر با ایزولاتور داخلی

ZX-S 5000 AD

آژیرهای اعلام حریق وظیفه ایجاد هشدارها پس از شناسایی حریق را بر عهده دارند. آژیر آدرس پذیر ZITEX، دو تن صدای متمایز برای حالات آلارم و تخلیه و سه سطح صدا (Low، Medium و High) دارد که امکان تنظیم و انتخاب آنها از روی پانل یا از طریق نرم افزار CONFIGURATION وجود دارد. همچنین با توجه به تعبیه ایزولاتور داخلی در مدار آژیر، در صورت بروز اتصال کوتاه در مسیر سیم کشی لوپ، هیچ خللی در عملکرد بقیه سیستم اعلام حریق بوجود نخواهد آمد. مکانیزم آدرس دهی به دو صورت می باشد: فرآیند Soft Addressing از طریق پانل یا فرآیند آدرس دهی دستی از طریق Programmer؛ البته گزینه های Set Address و Self-Addressing نیز برای تمامی دیوایس های آدرس پذیر ZITEX قابل انجام می باشد.
دارای ایزولاتور داخلی
آدرس دهی به صورت نرم افزاری (Soft Addressing) از روی پانل یا با استفاده از Programmer
دو تن صدای قابل انتخاب برای حالات آلارم و تخلیه
سه سطح صدای قابل انتخاب بسته به نیازهای پروژه
تکنولوژی حذف آلارم های کاذب (F.A.P)
SCRIPT FOR SLIDER CAROUSEL

آژیر اعلام حریق آدرس پذیر با ایزولاتور داخلی

ZX-S 5000 AD

مزایای نرم افزاری آژیر اعلام حریق ZITEX مدل ZX-S 5000 AD عبارتند از: قابلیت قرارگیری در سناریوی Common/ Zonal، فعال سازی/ غیرفعال سازی الکترونیکی دیوایس، قابلیت Identification برای شناسایی موقعیت مکانی درون لوپ، محافظت در برابر پلاریته معکوس و ارسال و دریافت داده به صورت Serial Data از طریق سیم های لوپ (که تامین کننده ولتاژ دیوایس به صورت دو طرفه نیز می باشند). امکان نصب دیواری و سقفی در این مدل آژیر وجود دارد و الزامات شدت صوت مطابق با استاندارد مربوطه رعایت گردیده است.
آژیر آدرس پذیر ZX-S 5000 AD زیتکس
پایه استفاده شده برای نصب آژیر مشابه با پایه دتکتور دارای کنتاکت های دوبل آسانسوری است. در پشت آژیر، فضای کافی جهت ورود سیم های لوپ پیش بینی شده و تمامی قطعات فلزی نیز با آبکاری کروم پوشش داده شده اند؛ تمامی این مزیت ها تضمین کننده نصب آسان، سریع، اصولی و استاندارد است. مدار آژیر از نوع فایبرگلاس متالیزه دورویه است و برای مونتاژ قطعات الکترونیکی روی برد از تکنولوژی SMT استفاده شده است. علاوه بر این، با اعمال لایه مقاوم در برابر رطوبت، بخارات و مواد خورنده در مدار، عملکرد بهینه در بدترین شرایط اقلیمی قابل حصول می باشد. برنامه نویسی تخصصی و بهره گیری از تکنولوژی F.A.P جهت حذف نویزها و آلارم های کاذب از ویژگی های مهم این محصول است.
استاندارد ملی ایران شماره 3-18687 و استاندارد بین المللی EN 54-3, 17 به عنوان مبنای طراحی و تولید این محصول درنظر گرفته شده است. در تمامی مراحل طراحی، تولید و کنترل کیفی از بروز ترین ماشین آلات و تجهیزات آزمایشگاهی بهره گرفته شده است. برای افزایش اطمینان خاطر مصرف کننده، گارانتی طلایی و خدمات پس از فروش سخت افزاری و نرم افزاری سریع و دردسترس جز تعهدات ZITEX به مشتریان می باشد. علامت استاندارد ایران گواه کیفیت تولیدات ZITEX است.
آژیر آدرس پذیر ZX-S 5000 AD زیتکس

ویدئو معرفی محصول

سایز محصول

آژیر آدرس پذیر ZX-S 5000 AD زیتکس

<        9.8 سانتی متر        >

آژیر آدرس پذیر ZX-S 5000 AD زیتکس

<        8.1 سانتی متر        >

مشخصات فنی ZX-S 5000 AD
استاندارد طراحی BS EN-54-3 , EN 54-17
رنگ Red قرمز
رنگ فلاشر
ولتاژ کارکردی 19-30 V D.C.
جریان در حالت اعلام حریق (میلی آمپر)
Tone 1: Low: 8 Med: 15 High: 30
Tone 2: Low: 7 Med: 15 High: 30
خروجی صدا در فاصله 1 متری (دسی بل)
Tone 1: Low: 80±5 Med: 90±5 High: 100±5
Tone 2: Low: 80±5 Med: 900±5 High: 100±5
جریان در حالت عادی < 1 mA
دمای کارکردی -15 °C — +80 °C
رطوبت کارکردی (Non-condensing) 5% — 95% RH (بدون میعان)
درجه حفاظت IP 21C
ابعاد 98 x 81 mm
وزن 184 g
zitex-search-icon
ما را دنبال کنید.
کد آیکون
زیتکس اولین تولید کننده آدرس پذیر
zitex-search-icon

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت آرمان ایمن ایرانیان (صنایع الکترونیک زیتکس) می‌باشد و هرگونه کپی برداری از آن ممنوع است.

.