تکرار کننده اعلام حریق آدرس پذیر

ZX-R 2000 AD

در برخی پروژه ها این نیاز وجود دارد که رویدادهای روی کنترل پانل در محلی دیگر تکرار شده و به نمایش درآید. تکرارکننده آدرس پذیر ZITEX برای برآورده کردن این نیاز طراحی و ساخته شده است. بدنه فلزی مستحکم، طراحی حرفه ای و مهندسی با استفاده از متریال های استاندارد و پیش بینی قفل فیزیکی از ویژگی های ظاهری این محصول به شمار می رود. امکان نصب روکار و توکار وجود داشته و گلندها و کریدورهای سیم کشی، ترمینال های سوکتی و نیز اختصاص فضای کافی درون تکرارکننده باعث می شود تا فرآیند نصب بسیار آسان، سریع و استاندارد باشد. تکنولوژی حذف نویزها و آلارم های کاذب (False Alarm Protection: F.A.P Technology) در این محصول نیز بکار گرفته شده است.

آدرس دهی اتوماتیک درون شبکه 32 تایی از پانل ها یا تکرارکننده ها

انتقال اطلاعات از طریق چهار رشته سیم و مطابق با پروتکل RS 485

منبع تغذیه/ شارژر به صورت یکپارچه (Onboard)

ذخیره سازی 10000 رویداد در حافظه تکرارکننده

مدیریت رویدادها و فرمان ها بین پانل ها و تکرارکننده های شبکه شده

تکنولوژی حذف آلارم های کاذب (F.A.P)

SCRIPT FOR SLIDER CAROUSEL

تکرار کننده اعلام حریق آدرس پذیر

ZX-R 2000 AD

شبکه شدن کنترل پانل ها و تکرارکننده ها از طریق پروتکل RS485 و با استفاده از چهار رشته سیم برای انتقال Data درون یک حلقه 32 تایی انجام می شود. تمامی رویدادهای پانل ها یا تکرارکننده های شبکه شده روی تمامی گره های شبکه تکرار شده و نمایش داده می شود. همچنین مدیریت فرمان بین گره ها نیز قابل انجام است (بی صدا کردن بازر، قطع صدای آژیر، ریست کردن پانل ها و ارسال دستور Evacuation). حافظه تکرارکننده توانایی ذخیره سازی 10000 رویداد را دارا می باشد. منبع تغذیه/ شارژر تکرارکننده به صورت Onboard (یکپارچه) طراحی شده و در صورت قطع برق شهری، باتری های پشتیبان وظیفه تامین تغذیه را برعهده دارند. پاورسوپلای از نوع سوئیچینگ بوده و مانع از آسیب بردها در اثر نوسانات ولتاژ می شود و سطح ولتاژی پایدار را برای تکرارکننده تامین می کند.

تکرار کننده آدرس‌ پذیر ZX-R 2000 AD زیتکس

تمامی قطعات فلزی جهت محافظت در برابر زنگ زدگی با استفاده از آبکاری کروم پوشش داده شده اند. جنس مدارات از فایبرگلاس متالیزه دورویه بوده و لایه مقاوم در برابر رطوبت، بخارات و مواد خورنده روی مدارات اعمال شده است. ضمنا مونتاژ قطعات الکترونیکی با استفاده از تکنولوژی SMT انجام شده و برنامه نویسی تخصصی تحت پروتکل انحصاری ZITEX، ویژگی های موردنظر را تامین می کند. تکرارکننده آدرس پذیر ZITEX براساس الزامات استاندارد بین المللی EN 54-2 و استاندارد ملی ایران شماره 3707 طراحی و تولید شده است.

در تمامی مراحل فرآیندهای طراحی، تولید و کنترل کیفی از بروزترین ماشین آلات و تجهیزات آزمایشگاهی بهره گرفته شده است. این محصول ZITEX نیز دارای گارانتی طلایی بوده و از خدمات پس از فروش سخت افزاری و نرم افزاری سریع و دردسترس برخوردار می باشد تا دغدغه ای از بابت مصرف این کالا برای مصرف کننده وجود نداشته باشد. همچنین کد سریال 16 رقمی روی محصول که برای استعلام اصالت کالا درنظر گرفته شده، امکان بررسی این موضوع را از طریق وب سایت صنایع الکترونیک زیتکس فراهم نموده است.
تکرار کننده آدرس‌ پذیر ZX-R 2000 AD زیتکس

ویدئو معرفی محصول

سایز محصول

تکرار کننده آدرس‌ پذیر ZX-R 2000 AD زیتکس

<        8.5 سانتی متر        >

تکرار کننده آدرس‌ پذیر ZX-R 2000 AD زیتکس

<        33.1 سانتی متر        >

مشخصات فنی ZX-R 2000 AD
ولتاژ سیستم 20-30 V D.C.
جریان 50 mA
پروتکل ارتباطی RS 485
درجه حفاظت IP 30
ابعاد 331 x 222 x 85 mm
وزن بدون باطری 2.5 Kg
zitex-search-icon
ما را دنبال کنید.
کد آیکون
زیتکس اولین تولید کننده آدرس پذیر
zitex-search-icon

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت آرمان ایمن ایرانیان (صنایع الکترونیک زیتکس) می‌باشد و هرگونه کپی برداری از آن ممنوع است.

.