ماژول خروجی آدرس پذیر با ایزولاتور داخلی

ZX-MO 3000 AD

ماژول ها یا اینترفیس های آدرس پذیر به عنوان رابط بین سیستم آدرس پذیر و سایر تجهیزات اعلام حریق یا حفاظت جانبی عمل می کنند. ماژول خروجی با دارا بودن رله خروجی جهت تحریک تجهیزاتی مانند اگزاست فن، فن فشار مثبت، دمپر و سایر تجهیزات مورد استفاده قرار می گیرد. این دیوایس آدرس پذیر نیز دارای ایزولاتور داخلی می باشد و هنگام بروز اتصال کوتاه در مسیر سیم کشی، با ایزوله کردن خود دیوایس مانع از بروز خلل در عملکرد سایر قطعات سیستم می شود. با پروتکل اختصاصی ZITEX، امکان آدرس دهی اتوماتیک (Soft Addressing) از روی پانل فراهم بوده و همچنین می توان آدرس دهی را به صورت دستی از طریق Programmer نیز انجام داد.
دارای ایزولاتور داخلی
آدرس دهی به صورت نرم افزاری (Soft Addressing) از روی پانل یا با استفاده از Programmer
رله خروجی جهت تحریک تجهیزات بیرونی مانند اگزاست فن، فن فشار مثبت، دمپر و سایر تجهیزات
تکنولوژی حذف آلارم های کاذب (F.A.P)
SCRIPT FOR SLIDER CAROUSEL

ماژول خروجی آدرس پذیر با ایزولاتور داخلی​ مدل ZX-MO 3000 AD

LED ماژول وضعیت عملکردی آن را در سه حالت نشان می دهد: قرمز ثابت نشان دهنده فعال شدن ماژول، قرمز چشمک زن نرمال نشان دهنده وضعیت عادی ماژول و قرمز چشمک زن سریع نشان دهنده وضعیت خطای ماژول است. امکان فعال کردن/ غیرفعال کردن الکترونیکی دیوایس (Disable/ Enable) وجود دارد و همچنین می توان در صورت نیاز، چشمک زدن LED ماژول در حالت Standby را غیرفعال کرد. مشخص کردن محل نصب ماژول می تواند با استفاده از قابلیت Identification انجام شود. مشابه با سایر دیوایس های آدرس پذیر، تامین ولتاژ ماژول نیز از طریق لوپ به صورت دو طرفه انجام شده و داده ها نیز روی دو رشته سیم به صورت Serial Data ارسال و دریافت می شود.
ماژول خروجی آدرس پذیر ZX-MO 3000 AD زیتکس
طراحی و ساخت بدنه به صورت حرفه ای و مهندسی از طریق ABS مقاوم در برابر حرارت، ضربه، لرزش و نوسانات ولتاژ انجام شده است. نصب آسان، سریع و استاندارد نتیجه اختصاص فضای کافی در پشت ماژول برای ورود سیم های لوپ و سیم های خروجی، و همچنین بهره گیری از ترمینال های دوبل آسانسوری است. محافظت در برابر پلاریته معکوس و آبکاری کروم تمامی قطعات فلزی جهت محافظت در برابر زنگ زدگی از مزایای دیگر این محصول است. جنس مدار ماژول از فایبرگلاس متالیزه دورویه بوده و با استفاده از لایه مقاوم در برابر رطوبت، بخارات و مواد خورنده، امکان بکارگیری محصول در بدترین شرایط اقلیمی وجود دارد.
طراحی، تولید و کنترل کیفی با بروز ترین ماشین آلات و تجهیزات آزمایشگاهی انجام می شود (به طور مثال استفاده از تکنولوژی SMT برای مونتاژ قطعات الکترونیکی روی برد). با استفاده از برنامه نویسی تخصصی و تمهیدات نرم افزاری و سخت افزاری، نویزها و آلارم های کاذب به طور کامل از دیوایس های ZITEX حذف شده اند (تکنولوژی F.A.P). گارانتی طلایی و خدمات پس از فروش سخت افزاری و نرم افزاری سریع و دردسترس، کد رهگیری (سریال 16 رقمی پشت محصول) برای استعلام اصالت کالا و نشان استاندارد ملی ایران از ویژگی هایی هستند که کیفیت فوق العاده محصول را تضمین می کنند. استاندارهای بکار رفته در طراحی و تولید این محصول عبارتند از: استاندارد ملی ایران شماره 18-14459 و استانداردهای بین المللی شماره EN 54-17, 18.
ماژول خروجی آدرس پذیر ZX-MO 3000 AD زیتکس

سایز محصول

ماژول خروجی آدرس پذیر ZX-MO 3000 AD زیتکس

<        4.4 سانتی متر        >

ماژول خروجی آدرس پذیر ZX-MO 3000 AD زیتکس

<        8.6 سانتی متر        >

مشخصات فنیZX-MO 3000 AD
استاندارد طراحیEN 54-18 , EN 54-17
ولتاژ کارکردی19-30 V D.C.
جریان در حالت عادی< 300 μA
جریان در حالت آلارمRelay, 30V , 1A
درجه حفاظتIP 40
سایز ترمینال پایه جهت نصب سیم8 x 8 mm
دمای کارکردی-15 °C — +80 °C
رطوبت کارکردی(Non-condensing) 5% — 95% RH (بدون میعان)
ابعاد86 x 86 x 44 mm
وزن140 g
zitex-search-icon
ما را دنبال کنید.
کد آیکون
زیتکس اولین تولید کننده آدرس پذیر
zitex-search-icon

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت آرمان ایمن ایرانیان (صنایع الکترونیک زیتکس) می‌باشد و هرگونه کپی برداری از آن ممنوع است.

.