شستی آدرس پذیر با ایزولاتور داخلی

ZX-CP 4000 AD

مانند تمامی دیوایس های آدرس پذیر ZITEX، شستی اعلام حریق نیز دارای ایزولاتور داخلی می باشد تا در صورت بروز اتصال کوتاه در مسیر سیم کشی، از بقیه سیستم محافظت نماید. بدنه ABS با طراحی حرفه ای و مهندسی، مقاوم در برابر حرارت، ضربه، لرزش و نوسانات ولتاژ می باشد. پروتکل اختصاصی ZITEX عملیات آدرس دهی به صورت Soft Addressing از روی پانل و به صورت دستی از طریق Programmer را امکانپذیر کرده است. در طراحی و ساخت این محصول الزامات استاندارد ملی ایران شماره 6174 و استانداردهای بین المللی EN 54-11, 17 منظور گردیده است.
دارای ایزولاتور داخلی
آدرس دهی به صورت نرم افزاری (Soft Addressing) از روی پانل یا با استفاده از Programmer
سیستم برگشت پذیر با کلید برگشت به حالت اولیه بدون نیاز به باز و بست شستی
کاور محافظ شیشه ای در برابر برخوردهای ناگهانی و غیرضروری
تکنولوژی حذف آلارم های کاذب (F.A.P)
SCRIPT FOR SLIDER CAROUSEL

شستی آدرس پذیر با ایزولاتور داخلی مدل ZX-CP 4000 AD

با تنظیمات نرم افزاری می توان نوع خروجی شستی هنگام فعال شدن آن را انتخاب کرد: آلارم یا دستور تخلیه. همچنین امکان دریافت خروجی رله خشک هنگام فعال شدن شستی نیز وجود دارد. دو LED به صورت پیوسته وضعیت عملکردی شستی را نشان می دهند که در صورت نیاز می توان چشمک زدن LED در حالت Standby را فعال/ غیرفعال کرد. علاوه بر این، در صورت بروز شرایط خاص، می توان شستی را به صورت الکترونیکی غیرفعال/ فعال نمود. برای مشخص کردن محل دقیق شستی در سیم کشی لوپ، قابلیت Identification پیش بینی شده است. سیم ها لوپ علاوه بر تامین ولتاژ دیوایس به صورت دوطرفه، وظیفه ارسال و دریافت دیتا به صورت Serial Data را نیز بر عهده دارند.
شستی آدرس‌پذیر ZX-CP 4000 AD زیتکس
در طراحی بدنه شستی، فضای کافی در پشت آن پیش بینی شده و از ترمینال های دوبل آسانسوری استفاده گردیده و تمامی قطعات فلزی با آبکاری کروم جهت محافظت در برابر زنگ زدگی پوشش داده شده اند تا بدین ترتیب نصبی آسان، اصولی، سریع و استاندارد تجربه شود. محافظت در برابر پلاریته معکوس در مدار شستی طراحی و اعمال شده است. مکانیزم عملکردی شستی به صورت برگشت پذیر بوده و کلید ریست برای بازگرداندن شستی به حالت نرمال بدون نیاز به باز و بست شستی وجود دارد. برای جلوگیری از فعال شدن ناخواسته شستی در اثر برخوردهای ناگهانی و غیرضروری، کاور محافظ شیشه اس روی آن درنظر گرفته شده است.

مدار شستی نیز از نوع فایبرگلاس متالیزه دورویه بوده و لایه محافظ در برابر رطوبت، بخارات و مواد خورنده طول عمر مدار را به طور چشمگیری افزایش می دهد. برنامه نویسی تخصصی و تولید مدارات با استفاده از تجهیزات مدرن براساس تکنولوژی SMT از دیگر مزایای این محصول می باشد. مانند تمامی تولیدات ZITEX، از تکنولوژی حذف نویزها و آلارم های کاذب (F.A.P Technology) در این دیوایس نیز استفاده شده است. طراحی، تولید و کنترل کیفیت چند مرحله ای توسط بروزترین ماشین آلات و تجهیزات آزمایشگاهی، گارانتی طلایی و خدمات پس از فروش سخت افزاری و نرم افزاری سریع و دردسترس، کد رهگیری استعلام اصالت کالا و دارا بودن علامت استاندارد ملی ایران، تضمین کننده کیفیت محصول است.

شستی آدرس‌پذیر ZX-CP 4000 AD زیتکس

سایز محصول

شستی آدرس‌پذیر ZX-CP 4000 AD زیتکس

<        4.6 سانتی متر        >

شستی آدرس‌پذیر ZX-CP 4000 AD زیتکس

<        8.6 سانتی متر        >

مشخصات فنی ZX-CP 4000 AD
استاندارد طراحی EN-54-11 , EN 54-17
ولتاژ ورودی 19 – 30 V D.C.
نوع المان Resettable
جریان در حالت عادی < 300 μA
جریان در حالت اعلام حریق < 3 mA
دمای کارکردی -15 °C — +80 °C
رطوبت کارکردی (Non-condensing) 5% — 95% RH (بدون میعان)
درجه حفاظت IP 40
ابعاد 86 x 86 x 46 mm
وزن 150 g
zitex-search-icon
ما را دنبال کنید.
کد آیکون
زیتکس اولین تولید کننده آدرس پذیر
zitex-search-icon

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت آرمان ایمن ایرانیان (صنایع الکترونیک زیتکس) می‌باشد و هرگونه کپی برداری از آن ممنوع است.

.