ماژول ورودی اعلام حریق آدرس پذیر با ایزولاتور داخلی

ZX-MI 3000 AD

با استفاده از ماژول ورودی آدرس پذیر با ایزولاتور داخلی ZITEX مدل ZX-MI 3000 AD می توان تجهیزاتی مانند دتکتور گازی، بیم دتکتور، دتکتور شعله و سایر تجهیزات حفاظتی را با سیستم اعلام حریق آدرس پذیر ارتباط داده و با انتخاب گزینه های مختلف در منوی این دیوایس، فرمان ها و رفتارهای متعدد از آن دریافت کرد. این ماژول دارای ایزلاتور داخلی (حفاظت از سایر اجزای سیستم در صورت بروز اتصال کوتاه در مسیر سیم کشی) بوده و فرآیند آدرس دهی آن به دو صورت آدرس دهی اتوماتیک (Soft Addressing) از روی خود کنترل پانل و به صورت دستی از طریق Programmer قابل انجام می باشد. نشانگر عملکردی سه حالته (LED) وضعیت عملکردی ماژول را در حالات نرمال، تحریک شده و فالت نشان می دهد

دارای ایزولاتور داخلی
آدرس دهی به صورت نرم افزاری (Soft Addressing) از روی پانل یا با استفاده از Programmer
مانیتورینگ سیگنال های ورودی (اتصال تجهیزات حافظتی جانبی مانند دتکتور گازی، بیم دتکتور و …) و ایجاد فرمان ها و رفتارهای متعدد
تکنولوژی حذف آلارم های کاذب (F.A.P)
SCRIPT FOR SLIDER CAROUSEL

ماژول ورودی اعلام حریق آدرس پذیر با ایزولاتور داخلی

ZX-MI 3000 AD

بدنه ماژول از ABS تخصصی مقاوم در برابر حرارت، ضربه و لرزش ساخته شده و طراحی مهندسی و حرفه ای در ساخت آن لحاظ گردیده است. با اختصاص فضای کافی در قسمت پشتی ماژول براحتی می توان سیم های لوپ و سیم های ورودی از سایر تجهیزات را در ترمینال های مربوطه جای داد و با استفاده از ترمینال های آسانسوری، نصبی آسان، سریع و استاندارد را تجربه کرد. تمامی قطعات فلزی با استفاده از آبکاری کروم پوشش کاری شده اند تا طول عمر مناسب داشته و در برابر زنگ زدگی محافظت شوند. محافظت در برابر پلاریته معکوس در طراحی مدار ماژول پیش بینی شده است. جنس مدار از فایبرگلاس متالیزه دورویه است و با لایه مقاوم در برابر بخارات، رطوبت و مواد خورنده می توان در مورد عملکرد ماژول در محیط های اقلیمی مختلف اطمینان کامل داشت.
ماژول ورودی آدرس پذیر ZX-MI 3000 AD زیتکس
برنامه نویسی تخصصی و پروتکل اختصاصی ZITEX ویژگی های زیر را برای ماژول فراهم کرده است: امکان غیرفعال کردن/ فعال کردن LED ماژول در حالت Standby، غیرفعال سازی/ فعال سازی الکترونیکی دیوایس در موارد لزوم، قابلیت Identification برای شناسایی موقعیت مکانی درون لوپ، ایجاد حالات مختلف فرمان دهی به پانل از طرف ماژول با رفتارهای قابل انتخاب بسته به نیازهای سناریو. ولتاژ این دیوایس آدرس پذیر نیز از طریق لوپ و به صورت دو طرفه تامین شده و ارسال و دریافت دیتا به صورت Serial Data روی دو رشته سیم انجام می شود. ویژگی منحصربفرد حذف نویزها و آلارم های کاذب با تمهیدات سخت افزاری و نرم افزاری (تکنولوژی F.A.P) در این محصول نیز محقق گردیده است.
درخصوص سایر مزایای این محصول می توان به گارانتی طلایی و خدمات پس از فروش سخت افزاری و نرم افزاری سریع و دردسترس اشاره کرد. برای انجام فرآیندهای طراحی، تولید و کنترل کیفی از بروزترین دستگاه ها و ماشین آلات آزمایشگاهی استفاده شده است؛ به طور مثال تولید بردهای الکترونیکی با استفاده از مدرن ترین دستگاه های SMT انجام می شود. الزامات استانداردهای ملی ایران شماره 18-14459 و استانداردهای بین المللی EN 54-17, 18 در طراحی و تولید این محصول رعایت شده و پروانه استاندارد ملی برای آن اخذ گردیده است. با استفاده از سریال 16 رقمی پشت محصول می توان از اصالت آن (استعلام از وب سایت صنایع الکترونیک ZITEX) حصول اطمینان نمود.
ماژول ورودی آدرس پذیر ZX-MI 3000 AD زیتکس

سایز محصول

ماژول ورودی آدرس پذیر ZX-MI 3000 AD زیتکس

<        4.4 سانتی متر        >

ماژول ورودی آدرس پذیر ZX-MI 3000 AD زیتکس

<        8.6 سانتی متر        >

مشخصات فنی ZX-MI 3000 AD
استاندارد طراحی EN 54-18 , EN 54-17
ولتاژ کارکردی 19-30 V D.C.
جریان در حالت عادی < 300 μA
جریان در حالت آلارم < 5 mA
مقاومت تحریک حالت اعلام حریق 5/1 KΩ
مقاومت انتهای خط 10 KΩ
درجه حفاظت IP 40
سایز ترمینال پایه جهت نصب سیم 8 x 8 mm
دمای کارکردی -15 °C — +80 °C
رطوبت کارکردی (Non-condensing) 5% — 95% RH (بدون میعان)
ابعاد 86 x 86 x 44 mm
وزن 133 g
zitex-search-icon
ما را دنبال کنید.
کد آیکون
زیتکس اولین تولید کننده آدرس پذیر
zitex-search-icon

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت آرمان ایمن ایرانیان (صنایع الکترونیک زیتکس) می‌باشد و هرگونه کپی برداری از آن ممنوع است.

.