آژیر فلاشر اعلام حریق آدرس‌ پذیر با ایزولاتور داخلی

ZX-SS 5500 AD

این محصول، علاوه بر ایجاد هشدارهای شنیداری، قابلیت ایجاد هشدارهای بصری از طریق فلاشر را نیز دارا می باشد. بدنه آژیر فلاشر با استفاده از ABS تخصصی مقاوم در برابر حرارت به صورت حرفه ای و مهندسی طراحی شده و مقاومت مطلوبی دربرابر ضربه، لرزش و نوسانات ولتاژ دارد. ایزولاتور داخلی (Built-in Isolator) این مزیت را به سیستم اعلام حریق آدرس پذیر می دهد که در صورت بروز اتصال کوتاه در مسیر سیم کشی، صرفا قطعه ای که در مسیر اتصال کوتاه قرار داد خود را ایزوله کرده و بقیه سیستم همچنان عملکرد عادی خود را حفظ می نمایند. این محصول ZITEX نیز دارای ایزولاتور داخلی بوده و تامین کننده این مزیت برای سیستم می باشد.

دارای ایزولاتور داخلی

آدرس دهی به صورت نرم افزاری (Soft Addressing) از روی پانل یا با استفاده از Programmer

دو تن صدای قابل انتخاب برای حالات آلارم و تخلیه

سه سطح صدای قابل انتخاب بسته به نیازهای پروژه

سه حالت کارکردی متفاوت قابل انتخاب بسته به محل کاربرد آژیر فلاشر

تکنولوژی حذف آلارم های کاذب (F.A.P)

SCRIPT FOR SLIDER CAROUSEL

آژیر فلاشر اعلام حریق آدرس پذیر با ایزولاتور داخلی

ZX-SS 5500 AD

آدرس دهی آژیر فلاشر به صورت اتوماتیک از روی پانل (Soft Addressing) یا به صورت دستی از طریق Programmer قابل انجام است. سه سطح صدای قابل تنظیم به صورت نرم افزاری از روی پانل یا از طریق نرم افزار Configuration و همچنین دو تن صدای متمایز (برای حالات آلارم و تخلیه) در این مدل درنظر گرفته شده است. علاوه بر این، سه حالت کارکردی متمایز نیز در این مدل پیش بینی شده است: فقط آژیر، فقط فلاشر و آژیر فلاشر. آژیر فلاشر آدرس پذیر ZITEX را می توان هم به صورت سقفی و هم به صورت دیواری نصب نمود.
آژیر فلاشر آدرس پذیر ZX-SS 5500 AD زیتکس
با تنظیم آژیر فلاشر روی حالات Zonal/ Common می توان سناریونویسی برای حالات مختلف را انجام داد. در صورت نیاز، امکان غیرفعال سازی/ فعال سازی الکترونیکی دیوایس از طریق پانل وجود دارد. مانند سایر محصولات آدرس پذیر، در این مدل نیز می توان با استفاده از قابلیت Identification، محل نصب آژیر فلاشر درون لوپ را شناسایی کرد. ولتاژ آژیر فلاشر از طریق لوپ به صورت دوطرفه تامین شده و Data نیز به صورت Serial Data از طریق دو رشته سیم، ارسال و دریافت می شود. با پیش بینی محافظت در برابر پلاریته معکوس، در صورت وصل اشتباهی سیم های مثبت و منفی، مدار آژیر فلاشر محافظت خواهد شد
سایر مزایای این محصول عبارتند از: آبکاری کروم تمامی قطعات فلزی جهت محافظت دربرابر زنگ زدگی، مدار فایبرگلاس متالیزه دو رویه با لایه مقاوم در برابر رطوبت/ بخارات و مواد خورنده، تولید بردهای الکترونیکی با تکنولوژی SMT، برنامه نویسی تخصصی، تکنولوژی حذف نویزها و آلارم های کاذب (F.A.P Technology)، طراحی و تولید و کنترل کیفیت چندمرحله ای توسط بروزترین ماشین آلات و تجهیزات آزمایشگاهی، گارانتی طلایی، خدمات پس از فروش سخت افزاری و نرم افزاری سریع و دردسترس، کد رهگیری اصالت کالا به صورت شماره سریال 16 رقمی، علامت استاندارد ملی ایران مطابق با الزامات استاندارد ملی ایران شماره 3-18687 (استاندارد بین المللی EN 54-3).
آژیر فلاشر آدرس پذیر ZX-SS 5500 AD زیتکس

ویدئو معرفی محصول

سایز محصول

آژیر فلاشر آدرس پذیر ZX-SS 5500 AD زیتکس

<        9.8 سانتی متر        >

آژیر فلاشر آدرس پذیر ZX-SS 5500 AD زیتکس

<        8.1 سانتی متر        >

مشخصات فنی ZX-SS 5500 AD
استاندارد طراحی BS EN-54-3 , EN 54-17
رنگ Red قرمز
ولتاژ کارکردی 19-30 V D.C.
جریان در حالت اعلام حریق (میلی آمپر)
Tone 1: Low: 8 Med: 15 High: 30
Tone 2: Low: 7 Med: 15 High: 30
خروجی صدا در فاصله 1 متری (دسی بل) Tone 1 & 2: Low: 75±5 Med: 80±5 High: 85±5
جریان در حالت عادی < 1 mA
دمای کارکردی -15 °C — +80 °C
رطوبت کارکردی (Non-condensing) 5% — 95% RH (بدون میعان)
درجه حفاظت IP 21C
ابعاد 98 x 81 mm
وزن 207 g
zitex-search-icon
ما را دنبال کنید.
کد آیکون
زیتکس اولین تولید کننده آدرس پذیر
zitex-search-icon

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت آرمان ایمن ایرانیان (صنایع الکترونیک زیتکس) می‌باشد و هرگونه کپی برداری از آن ممنوع است.

.