ماژول زون کانونشنال اعلام حریق آدرس پذیر با ایزولاتور داخلی

ZX-MCZ 3000 AD

در برخی موارد، این ضرورت وجود دارد که دیوایس های کانونشنال با سیستم آدرس پذیر در ارتباط باشند. برای برآورده کردن این نیاز، از ماژول زون کانونشنال آدرس پذیر ZITEX استفاده می شود که به عنوان یک زون کانونشنال مجزا و مستقل عمل کرده و قابلیت نصب تا 15 دیوایس کانونشنال برای این ماژول وجود دارد. این مدل از ماژول ها نیز دارای ایزولاتور داخلی بوده و حافظت از لوپ در صورت بروز اتصال کوتاه با ایزوله شدن خود دیوایس انجام می پذیرد. برای نشان دادن وضعیت عملکردی ماژول، LED سه حالته درنظر گرفته شده که وضعیت های نرمال، فالت و فایر را با جشمک زنی های متفاوت نشان می دهد (وضعیت عادی: چشمک زنی نرمال/ وضعیت فالت: چشمک زنی سریع و وضعیت اعلام حریق: قرمز ثابت).
دارای ایزولاتور داخلی
آدرس دهی به صورت نرم افزاری (Soft Addressing) از روی پانل یا با استفاده از Programmer
رابط بین سیستم آدرس پذیر و دیوایس های کانونشنال
تکنولوژی حذف آلارم های کاذب (F.A.P)
SCRIPT FOR SLIDER CAROUSEL

ماژول زون کانونشنال اعلام حریق آدرس پذیر با ایزولاتور داخلی

ZX-MCZ 3000 AD

طراحی مهندسی حرفه ای با متریال های استاندارد و ABS تخصصی مقاوم در برابر حرارت، ضربه و لرزش انجام شده است. برای آدرس دهی این ماژول می توان از طریق پانل (آدرس دهی اتوماتیک Soft Addressing) یا Programmer به صورت دستی اقدام کرد. پروتکل اختصاصی ZITEX برای Software دیوایس طوری طراحی شده که بتوان این ویژگی ها را فراهم کرد: غیرفعال سازی/ فعال سازی الکترونیکی دیوایس؛ غیرفعال سازی/ فعال سازی LED دیوایس در حالت Standby؛ قابلیت Identification برای شناسایی موقعیت مکانی درون لوپ و ارسال و دریافت داده روی دو رشته سیم در قالب Serial Data. تامین ولتاژ دیوایس نیز از خود لوپ (Loop Power) بوده و به صورت دوطرفه تامین می شود.
ماژول زون کانونشنال آدرس پذیر ZX-MCZ 3000 AD زیتکس
نصب سریع، آسان و استاندارد از دغدغه های اصلی تمامی نصاب ها می باشد. اختصاص فضای کافی برای ورود سیم های لوپ و خروج سیم های زون و همچنین استفاده از ترمینال های آسانسوری که با آبکاری کروم پوشش داده شده اند (جهت حفاظت در برابر زنگ زدگی) این دغدغه را برای نصاب ها برطرف کرده و تجربه ای حرفه ای را برای آنها به ارمغان می آورد. در مدار ماژول، محافظت در برابر پلاریته معکوس پیش بینی شده است؛ مداری که جنس آن از فایبرگلاس متالیزه دورویه انتخاب شده و با اعمال لایه مقاوم در برابر رطوبت، بخارات و مواد خورنده، می توان از این محصول در نامطلوب ترین شرایط اقلیمی استفاده کرده و بهترین نتیجه را به دست آورد. برنامه نویسی تخصصی و اقدامات مهندسی سخت افزاری و نرم افزاری برای کنترل نویزها و حذف آلارم های کاذب انجام شده است (تکنولوژی منحصربفرد «F.A.P» False Alarm Protection).
تضمین کیفیت، تعهد ZITEX برای مشتریان خود است و در همین راستا، گارانتی طلایی و خدمات پس از فروش سخت افزاری و نرم افزاری سریع و دردسترس به مصرف کنندگان ارائه می گردد تا اطمینان خاطر کامل از محصول خریداری شده داشته باشند. با بهره گیری از بروز ترین ماشین آلات و تجهیزات آزمایشگاهی، کار طراحی، تولید و کنترل کیفی چندمرحله ای روی محصول انجام می شود. در این روند، الزامات استانداردهای ملی و بین المللی مانند استاندارد ملی ایران شماره 18-14459 (که علامت استاندارد ملی ایران مطابق با این شماره دریافت گردیده است) و استانداردهای بین المللی EN 54-17,18 منظور شده است. برای اطمینان از اصالت کالا، شماره سریال 16 رقمی در پشت دیوایس وجود دارد که از طریق وب سایت شرکت قابل رهگیری است.
ماژول زون کانونشنال آدرس پذیر ZX-MCZ 3000 AD زیتکس

ویدئو معرفی محصول

سایز محصول

ماژول زون کانونشنال آدرس پذیر ZX-MCZ 3000 AD زیتکس

<        4.4 سانتی متر        >

ماژول زون کانونشنال آدرس پذیر ZX-MCZ 3000 AD زیتکس

<        8.6 سانتی متر        >

مشخصات فنی ZX-MCZ 3000 AD
استاندارد طراحی EN 54-18 , EN 54-17
ولتاژ کارکردی 19-30 V D.C.
جریان در حالت عادی < 5 mA (with 6.8KΩ EOLR)
جریان در حالت آلارم < 25 mA
مقاومت انتهای خط 6.8 KΩ
درجه حفاظت IP 40
سایز ترمینال پایه جهت نصب سیم 8 x 8 mm
دمای کارکردی -15 °C — +80 °C
رطوبت کارکردی (Non-condensing) 5% — 95% RH (بدون میعان)
ابعاد 86 x 86 x 44 mm
وزن 135 g
zitex-search-icon
ما را دنبال کنید.
کد آیکون
زیتکس اولین تولید کننده آدرس پذیر
zitex-search-icon

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت آرمان ایمن ایرانیان (صنایع الکترونیک زیتکس) می‌باشد و هرگونه کپی برداری از آن ممنوع است.

.